U nedjeljnoj utakmici nogometaši Poleta su igrali s gostima iz Muna te su doživjeli svoj 12 poraz u ovoj sezoni. Nakon 90 minuta igre, u kojoj su gosti bili dominantni, brži, okretniji, tehnički jači i više su željeli pobjedu, utakmica je završila pobjedom gostiju 4 : 0.

Prvo poluvrijeme je završilo 0 : 0, tijekom kojeg su gosti imali nekoliko polušansi, koje nisu realizirali. U tom dijelu Polet je igrao zatvoreno čuvajući rezultat, nekom se činilo i preplašljivo, gledajući da u ovoj sezoni nogometaši Poleta nisu osjetili slast pobjede.

U drugom poluvremenu u prvih deset minuta gosti su iskoristili dvije šanse i rano su poveli 2:0 da bi u zadnjih deset minuta zaokružili rezultat s još dva pogotka u mreži Poleta.

Koga istaknuti kod domaćina, mladog Juricu Grgurića koji je mnogo lopti pokupio glavom u prostoru ispred i u svom kaznenom prostoru te Tomislava Štajduhara koji je pretrčao najviše km na utakmici. To nije ipak bilo dovoljno da se osvoji barem bod protiv vodeće ekipe lige.